Raport o firmie

AGNIESZKA PAWLIKOWSKA DAN KAN

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódź, ŁÓDZKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7262272393
REGON 101315777
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: agnes291@vp.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
AGNIESZKA PAWLIKOWSKA DAN KAN to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy AGNIESZKA PAWLIKOWSKA DAN KAN to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7262272393 , numer REGON 101315777 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódź, ŁÓDZKIE. Z firmą AGNIESZKA PAWLIKOWSKA DAN KAN skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy AGNIESZKA PAWLIKOWSKA DAN KAN lub wyślij wiadomość na adres e-mail agnes291@vp.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.