Raport o firmie

BEATA KOSTRZEWA FHU

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Waryńskiego 5 87-220 Radzyń Chełmiński KUJAWSKO-POMORSKIE
Adres rejestrowy Ul. Waryńskiego 5 87-220 Radzyń Chełmiński KUJAWSKO-POMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8760004752
REGON 341211218
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
BEATA KOSTRZEWA FHU to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy BEATA KOSTRZEWA FHU to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8760004752, numer REGON 341211218 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Waryńskiego 5 87-220 Radzyń Chełmiński KUJAWSKO-POMORSKIE. Z firmą BEATA KOSTRZEWA FHU skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy BEATA KOSTRZEWA FHU lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.