Raport o firmie

GRZEGORZ TAMECKI DRUKARNIA KMDRUK

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Księży Młyn 14 90-345 Łódź ŁÓDZKIE
Adres rejestrowy Ul. Księży Młyn 14 90-345 Łódź ŁÓDZKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7311875939
REGON 101338910
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2012
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail: tamecki@kmdruk.pl
www: www.kmdruk.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
GRZEGORZ TAMECKI DRUKARNIA KMDRUK to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Introligatorstwo i podobne usługi. Powstała w 2012 roku. Forma prawna firmy GRZEGORZ TAMECKI DRUKARNIA KMDRUK to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7311875939, numer REGON 101338910 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Księży Młyn 14 90-345 Łódź ŁÓDZKIE. Z firmą GRZEGORZ TAMECKI DRUKARNIA KMDRUK skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy GRZEGORZ TAMECKI DRUKARNIA KMDRUK lub wyślij wiadomość na adres e-mail tamecki@kmdruk.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.