Raport o firmie

DRUKARNIA KMDRUK

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Księży Młyn 14, 90-345 Łódź, ŁÓDZKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7311875939
REGON 101338910
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2012
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: tamecki@kmdruk.pl
www: www.kmdruk.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
DRUKARNIA KMDRUK to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Introligatorstwo i podobne usługi. Powstała w 2012 roku. Forma prawna firmy DRUKARNIA KMDRUK to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7311875939 , numer REGON 101338910 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Księży Młyn 14, 90-345 Łódź, ŁÓDZKIE. Z firmą DRUKARNIA KMDRUK skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy DRUKARNIA KMDRUK lub wyślij wiadomość na adres e-mail tamecki@kmdruk.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.