Raport o firmie

SUPROTEC POLAND JAN KUBAJCZUK

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Borówkowa 10, 05-140 Dosin, MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5431554071
REGON 145837872
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: 48222923626
E-mail: suprotecpoland@gmail.com
www: suprotecpoland.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
SUPROTEC POLAND JAN KUBAJCZUK to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy SUPROTEC POLAND JAN KUBAJCZUK to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5431554071 , numer REGON 145837872 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Borówkowa 10, 05-140 Dosin, MAZOWIECKIE. Z firmą SUPROTEC POLAND JAN KUBAJCZUK skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy SUPROTEC POLAND JAN KUBAJCZUK lub wyślij wiadomość na adres e-mail suprotecpoland@gmail.com

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.