Raport o firmie

EL ENGINEERING HUBERT MOCZYŃSKI

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Pawia 3/26, 05-500 Piaseczno, MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7962404483
REGON 142977176
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: biuro@elenginnering.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
EL ENGINEERING HUBERT MOCZYŃSKI to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy EL ENGINEERING HUBERT MOCZYŃSKI to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7962404483 , numer REGON 142977176 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Pawia 3/26, 05-500 Piaseczno, MAZOWIECKIE. Z firmą EL ENGINEERING HUBERT MOCZYŃSKI skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy EL ENGINEERING HUBERT MOCZYŃSKI lub wyślij wiadomość na adres e-mail biuro@elenginnering.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.