Raport o firmie

PHU TRAWKA SEBASTIAN

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Lotników 26 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki MAZOWIECKIE
Adres rejestrowy Ul. Lotników 26 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5311327450
REGON 015275403
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
PHU TRAWKA SEBASTIAN to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność taksówek osobowych. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy PHU TRAWKA SEBASTIAN to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5311327450, numer REGON 015275403 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Lotników 26 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki MAZOWIECKIE. Z firmą PHU TRAWKA SEBASTIAN skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy PHU TRAWKA SEBASTIAN lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.