Raport o firmie

KLAUDIA KANIA PRACOWNIA PROJEKTOWA MONOCHROME

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Hugona Kołłątaja 5 16 33-100 Tarnów MAŁOPOLSKIE
Adres rejestrowy Ul. Hugona Kołłątaja 5 16 33-100 Tarnów MAŁOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 9930408898
REGON 121530833
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
KLAUDIA KANIA PRACOWNIA PROJEKTOWA MONOCHROME to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność w zakresie architektury. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy KLAUDIA KANIA PRACOWNIA PROJEKTOWA MONOCHROME to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 9930408898, numer REGON 121530833 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Hugona Kołłątaja 5 16 33-100 Tarnów MAŁOPOLSKIE. Z firmą KLAUDIA KANIA PRACOWNIA PROJEKTOWA MONOCHROME skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy KLAUDIA KANIA PRACOWNIA PROJEKTOWA MONOCHROME lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.