Raport o firmie

MARIUSZ GONDEK FIRMA BUDOWLANA MAR BUD

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Zawada Lanckorońska 96 32-840 Zakliczyn MAŁOPOLSKIE
Adres rejestrowy Zawada Lanckorońska 96 32-840 Zakliczyn MAŁOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8691291931
REGON 121424440
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
MARIUSZ GONDEK FIRMA BUDOWLANA MAR BUD to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy MARIUSZ GONDEK FIRMA BUDOWLANA MAR BUD to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8691291931, numer REGON 121424440 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Zawada Lanckorońska 96 32-840 Zakliczyn MAŁOPOLSKIE. Z firmą MARIUSZ GONDEK FIRMA BUDOWLANA MAR BUD skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy MARIUSZ GONDEK FIRMA BUDOWLANA MAR BUD lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.