Raport o firmie

JANUSZ LICEWICZ FHU LICENT

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Batalionów Chłopskich 2 24 32-300 Olkusz MAŁOPOLSKIE
Adres rejestrowy Ul. Batalionów Chłopskich 2 24 32-300 Olkusz MAŁOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5221475566
REGON 121426194
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www: www.licent.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
JANUSZ LICEWICZ FHU LICENT to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy JANUSZ LICEWICZ FHU LICENT to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5221475566, numer REGON 121426194 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Batalionów Chłopskich 2 24 32-300 Olkusz MAŁOPOLSKIE. Z firmą JANUSZ LICEWICZ FHU LICENT skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy JANUSZ LICEWICZ FHU LICENT lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.