Raport o firmie

EWELINA PROKOP KRASKA F H U EURO MET

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Sokola 50 26-110 Skarżysko-Kamienna ŚWIĘTOKRZYSKIE
Adres rejestrowy Ul. Sokola 50 26-110 Skarżysko-Kamienna ŚWIĘTOKRZYSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 6631735079
REGON 260421289
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2010
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
EWELINA PROKOP KRASKA F H U EURO MET to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Powstała w 2010 roku. Forma prawna firmy EWELINA PROKOP KRASKA F H U EURO MET to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 6631735079, numer REGON 260421289 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Sokola 50 26-110 Skarżysko-Kamienna ŚWIĘTOKRZYSKIE. Z firmą EWELINA PROKOP KRASKA F H U EURO MET skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy EWELINA PROKOP KRASKA F H U EURO MET lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Zobacz podobne firmy:
KARKOR
GALPAS
HITMETAL PLUS
Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.