Raport o firmie

RADOSŁAW DUCHANIUK ARD BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Pisarzowice 5R 59-800 Pisarzowice DOLNOŚLĄSKIE
Adres rejestrowy Pisarzowice 5R 59-800 Pisarzowice DOLNOŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 6131506826
REGON 021351453
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2010
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy: 48692 102682
Fax:
E-mail: radoslaw_duchaniuk@wp.pl
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
RADOSŁAW DUCHANIUK ARD BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Powstała w 2010 roku. Forma prawna firmy RADOSŁAW DUCHANIUK ARD BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 6131506826, numer REGON 021351453 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Pisarzowice 5R 59-800 Pisarzowice DOLNOŚLĄSKIE. Z firmą RADOSŁAW DUCHANIUK ARD BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy RADOSŁAW DUCHANIUK ARD BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY lub wyślij wiadomość na adres e-mail radoslaw_duchaniuk@wp.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.