Raport o firmie

JOHN WHITEWOOD BETTER ENGLISH

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Moniuszki 14 13 Cieszyn ŚLĄSKIE
Adres rejestrowy Moniuszki 14 13 Cieszyn ŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5471844616
REGON 240739185
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
JOHN WHITEWOOD BETTER ENGLISH to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Nauka języków obcych. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy JOHN WHITEWOOD BETTER ENGLISH to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5471844616, numer REGON 240739185 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Moniuszki 14 13 Cieszyn ŚLĄSKIE. Z firmą JOHN WHITEWOOD BETTER ENGLISH skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy JOHN WHITEWOOD BETTER ENGLISH lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.