Raport o firmie

GRAŻYNA LIBERKOWSKA ABRAMSKA KWIACIARNIA GALA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Nauczycielska 16, 12-100 Szczytno, WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7451035091
REGON 510734581
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 1998
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
GRAŻYNA LIBERKOWSKA ABRAMSKA KWIACIARNIA GALA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powstała w 1998 roku. Forma prawna firmy GRAŻYNA LIBERKOWSKA ABRAMSKA KWIACIARNIA GALA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7451035091 , numer REGON 510734581 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Nauczycielska 16, 12-100 Szczytno, WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Z firmą GRAŻYNA LIBERKOWSKA ABRAMSKA KWIACIARNIA GALA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy GRAŻYNA LIBERKOWSKA ABRAMSKA KWIACIARNIA GALA lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.