Raport o firmie

MICHAŁ MADURA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA MM MUSIC

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Mikołaja Kopernika 19E, 28-100 Busko-Zdrój, ŚWIĘTOKRZYSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 9930263626
REGON 260374495
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2010
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: sklepmmusic@o2.pl
www: www.mmmusic.com.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
MICHAŁ MADURA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA MM MUSIC to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powstała w 2010 roku. Forma prawna firmy MICHAŁ MADURA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA MM MUSIC to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 9930263626 , numer REGON 260374495 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Mikołaja Kopernika 19E, 28-100 Busko-Zdrój, ŚWIĘTOKRZYSKIE. Z firmą MICHAŁ MADURA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA MM MUSIC skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy MICHAŁ MADURA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA MM MUSIC lub wyślij wiadomość na adres e-mail sklepmmusic@o2.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.