Raport o firmie

GAMA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Osiedle Powstańców Śląskich 4D/19, 44-240 Żory, ŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7122521821
REGON 240806154
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2008
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
GAMA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Powstała w 2008 roku. Forma prawna firmy GAMA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7122521821 , numer REGON 240806154 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Osiedle Powstańców Śląskich 4D/19, 44-240 Żory, ŚLĄSKIE. Z firmą GAMA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy GAMA lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.