Raport o firmie

WAWRZYNIAK MICHAŁ TARTAK KRZYNKA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Krzynka 4A Barlinek ZACHODNIOPOMORSKIE
Adres rejestrowy Krzynka 4A Barlinek ZACHODNIOPOMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5971684162
REGON 320426777
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
WAWRZYNIAK MICHAŁ TARTAK KRZYNKA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja wyrobów tartacznych. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy WAWRZYNIAK MICHAŁ TARTAK KRZYNKA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5971684162, numer REGON 320426777 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Krzynka 4A Barlinek ZACHODNIOPOMORSKIE. Z firmą WAWRZYNIAK MICHAŁ TARTAK KRZYNKA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy WAWRZYNIAK MICHAŁ TARTAK KRZYNKA lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.