Raport o firmie

ANNA RÓŻAŃSKA INTER KASA POŚREDNICTWO FINANSOWE

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Kopernika 1A 82-100 Nowy Dwór Gdański POMORSKIE
Adres rejestrowy Ul. Kopernika 1A 82-100 Nowy Dwór Gdański POMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5791836357
REGON 193092831
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2008
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy: 48660 611640
Fax:
E-mail: inter_kasa@o2.pl
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
ANNA RÓŻAŃSKA INTER KASA POŚREDNICTWO FINANSOWE to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Powstała w 2008 roku. Forma prawna firmy ANNA RÓŻAŃSKA INTER KASA POŚREDNICTWO FINANSOWE to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5791836357, numer REGON 193092831 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Kopernika 1A 82-100 Nowy Dwór Gdański POMORSKIE. Z firmą ANNA RÓŻAŃSKA INTER KASA POŚREDNICTWO FINANSOWE skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy ANNA RÓŻAŃSKA INTER KASA POŚREDNICTWO FINANSOWE lub wyślij wiadomość na adres e-mail inter_kasa@o2.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.