Raport o firmie

ADAM BIAŁOSKÓRSKI ADAM BIAŁOSKÓRSKI GABINET LEKARSKI SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGI

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Gawrony 1 20 63-800 Gostyń WIELKOPOLSKIE
Adres rejestrowy Ul. Gawrony 1 20 63-800 Gostyń WIELKOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7411062992
REGON 510386223
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1996
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
ADAM BIAŁOSKÓRSKI ADAM BIAŁOSKÓRSKI GABINET LEKARSKI SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGI to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Praktyka lekarska specjalistyczna. Powstała w 1996 roku. Forma prawna firmy ADAM BIAŁOSKÓRSKI ADAM BIAŁOSKÓRSKI GABINET LEKARSKI SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGI to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7411062992, numer REGON 510386223 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Gawrony 1 20 63-800 Gostyń WIELKOPOLSKIE. Z firmą ADAM BIAŁOSKÓRSKI ADAM BIAŁOSKÓRSKI GABINET LEKARSKI SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGI skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy ADAM BIAŁOSKÓRSKI ADAM BIAŁOSKÓRSKI GABINET LEKARSKI SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGI lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.