Raport o firmie

MISIEK ZBIERSKA JOANNA PROGRES

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Koszycy 34 62-090 Rokietnica WIELKOPOLSKIE
Adres rejestrowy Ul. Koszycy 34 62-090 Rokietnica WIELKOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 6171778695
REGON 639759055
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2000
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
MISIEK ZBIERSKA JOANNA PROGRES to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność związana z oprogramowaniem. Powstała w 2000 roku. Forma prawna firmy MISIEK ZBIERSKA JOANNA PROGRES to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 6171778695, numer REGON 639759055 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Koszycy 34 62-090 Rokietnica WIELKOPOLSKIE. Z firmą MISIEK ZBIERSKA JOANNA PROGRES skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy MISIEK ZBIERSKA JOANNA PROGRES lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.