Raport o firmie

PRYWATNY GABINET LEKARSKI AGATA KORCZAKOWSKA ŻABIEŁOWICZ

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Stradomno 29a 14-200 Iława WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Adres rejestrowy Stradomno 29a 14-200 Iława WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7441142862
REGON 510888373
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1999
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail: agatakz@op.pl
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
PRYWATNY GABINET LEKARSKI AGATA KORCZAKOWSKA ŻABIEŁOWICZ to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Praktyka lekarska specjalistyczna. Powstała w 1999 roku. Forma prawna firmy PRYWATNY GABINET LEKARSKI AGATA KORCZAKOWSKA ŻABIEŁOWICZ to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7441142862, numer REGON 510888373 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Stradomno 29a 14-200 Iława WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Z firmą PRYWATNY GABINET LEKARSKI AGATA KORCZAKOWSKA ŻABIEŁOWICZ skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy PRYWATNY GABINET LEKARSKI AGATA KORCZAKOWSKA ŻABIEŁOWICZ lub wyślij wiadomość na adres e-mail agatakz@op.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.