Raport o firmie

FHU SYLWIA MAREK

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Bolesława Chrobrego 82/ab 72-110 Przybiernów ZACHODNIOPOMORSKIE
Adres rejestrowy Ul. Bolesława Chrobrego 82/ab 72-110 Przybiernów ZACHODNIOPOMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8561519867
REGON 320739335
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2001
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FHU SYLWIA MAREK to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Powstała w 2001 roku. Forma prawna firmy FHU SYLWIA MAREK to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8561519867, numer REGON 320739335 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Bolesława Chrobrego 82/ab 72-110 Przybiernów ZACHODNIOPOMORSKIE. Z firmą FHU SYLWIA MAREK skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy FHU SYLWIA MAREK lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.