Raport o firmie

KANCELARIE ADWOKACKIE DOBRZYŃSCY ADWOKAT RAFAŁ DOBRZYŃSKI

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Kościuszki 20A/3, 48-200 Prudnik, OPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7551158723
REGON 532413635
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2003
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: kancelaria-dobrzynski@wp.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
KANCELARIE ADWOKACKIE DOBRZYŃSCY ADWOKAT RAFAŁ DOBRZYŃSKI to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność prawnicza. Powstała w 2003 roku. Forma prawna firmy KANCELARIE ADWOKACKIE DOBRZYŃSCY ADWOKAT RAFAŁ DOBRZYŃSKI to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7551158723 , numer REGON 532413635 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Kościuszki 20A/3, 48-200 Prudnik, OPOLSKIE. Z firmą KANCELARIE ADWOKACKIE DOBRZYŃSCY ADWOKAT RAFAŁ DOBRZYŃSKI skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy KANCELARIE ADWOKACKIE DOBRZYŃSCY ADWOKAT RAFAŁ DOBRZYŃSKI lub wyślij wiadomość na adres e-mail kancelaria-dobrzynski@wp.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.