Raport o firmie

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MACIEJ ŁYSIAK RADCA PRAWNY

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Krańcowa 18D, 62-081 Przeźmierowo, WIELKOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7881120149
REGON 630629581
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 1996
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: maciej.lysiak@post.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MACIEJ ŁYSIAK RADCA PRAWNY to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność prawnicza. Powstała w 1996 roku. Forma prawna firmy KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MACIEJ ŁYSIAK RADCA PRAWNY to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7881120149 , numer REGON 630629581 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Krańcowa 18D, 62-081 Przeźmierowo, WIELKOPOLSKIE. Z firmą KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MACIEJ ŁYSIAK RADCA PRAWNY skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MACIEJ ŁYSIAK RADCA PRAWNY lub wyślij wiadomość na adres e-mail maciej.lysiak@post.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.