Raport o firmie

DOBRZYCKA NOWAK ALINA REHABILITACJA I PŁYWANIE

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Prochownia 22 9 64-100 Leszno WIELKOPOLSKIE
Adres rejestrowy Ul. Prochownia 22 9 64-100 Leszno WIELKOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 6971294384
REGON 411443593
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2001
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
DOBRZYCKA NOWAK ALINA REHABILITACJA I PŁYWANIE to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność fizjoterapeutyczna. Powstała w 2001 roku. Forma prawna firmy DOBRZYCKA NOWAK ALINA REHABILITACJA I PŁYWANIE to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 6971294384, numer REGON 411443593 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Prochownia 22 9 64-100 Leszno WIELKOPOLSKIE. Z firmą DOBRZYCKA NOWAK ALINA REHABILITACJA I PŁYWANIE skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy DOBRZYCKA NOWAK ALINA REHABILITACJA I PŁYWANIE lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.