Raport o firmie

EMIDRA INTERNATIONAL EMILIA DRAGON

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Południe 28B/3, 44-253 Rybnik, ŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 6422819808
REGON 241150916
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2009
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
EMIDRA INTERNATIONAL EMILIA DRAGON to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Powstała w 2009 roku. Forma prawna firmy EMIDRA INTERNATIONAL EMILIA DRAGON to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 6422819808 , numer REGON 241150916 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Południe 28B/3, 44-253 Rybnik, ŚLĄSKIE. Z firmą EMIDRA INTERNATIONAL EMILIA DRAGON skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy EMIDRA INTERNATIONAL EMILIA DRAGON lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.