Raport o firmie

I KUPIEC BIS KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJNII KUPIEC DUO KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 80-524 Gdańsk POMORSKIE
Adres rejestrowy Ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 80-524 Gdańsk POMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5830008051
REGON 220559524
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2008
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
I KUPIEC BIS KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJNII KUPIEC DUO KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Powstała w 2008 roku. Forma prawna firmy I KUPIEC BIS KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJNII KUPIEC DUO KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5830008051, numer REGON 220559524 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 80-524 Gdańsk POMORSKIE. Z firmą I KUPIEC BIS KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJNII KUPIEC DUO KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy I KUPIEC BIS KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJNII KUPIEC DUO KRZYSZTOF URBAŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.