Raport o firmie

ARTUR JĘDRYSIAK FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA WANMAG

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Raciszyn, Wschodnia 3, 98-355 Działoszyn, ŁÓDZKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8321777050
REGON 592053680
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 1999
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
ARTUR JĘDRYSIAK FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA WANMAG to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Powstała w 1999 roku. Forma prawna firmy ARTUR JĘDRYSIAK FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA WANMAG to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8321777050 , numer REGON 592053680 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Raciszyn, Wschodnia 3, 98-355 Działoszyn, ŁÓDZKIE. Z firmą ARTUR JĘDRYSIAK FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA WANMAG skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy ARTUR JĘDRYSIAK FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA WANMAG lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.