Raport o firmie

TOR BUD S C

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Dworcowa 7A/2, 11-130 Orneta, WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7431702928
REGON 170789174
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2000
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
TOR BUD S C to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Powstała w 2000 roku. Forma prawna firmy TOR BUD S C to Spółka cywilna. Firma posiada numer NIP 7431702928 , numer REGON 170789174 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Dworcowa 7A/2, 11-130 Orneta, WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Z firmą TOR BUD S C skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy TOR BUD S C lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.