Raport o firmie

CENTRUM FINANSOWE POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO FINANSOWE RENATA DROZIŃSKA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Składowa 4 11-015 Olsztynek WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Adres rejestrowy Ul. Składowa 4 11-015 Olsztynek WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7391420306
REGON 519492636
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2005
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy: 48696 590045
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
CENTRUM FINANSOWE POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO FINANSOWE RENATA DROZIŃSKA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Powstała w 2005 roku. Forma prawna firmy CENTRUM FINANSOWE POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO FINANSOWE RENATA DROZIŃSKA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7391420306, numer REGON 519492636 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Składowa 4 11-015 Olsztynek WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Z firmą CENTRUM FINANSOWE POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO FINANSOWE RENATA DROZIŃSKA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy CENTRUM FINANSOWE POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO FINANSOWE RENATA DROZIŃSKA lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.