Raport o firmie

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE FOLIA AUTO KOMIS HENRYK ŚWIST

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Studzian 296 37-200 Przeworsk PODKARPACKIE
Adres rejestrowy Studzian 296 37-200 Przeworsk PODKARPACKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7941001314
REGON 650219502
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1996
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE FOLIA AUTO KOMIS HENRYK ŚWIST to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Powstała w 1996 roku. Forma prawna firmy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE FOLIA AUTO KOMIS HENRYK ŚWIST to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7941001314, numer REGON 650219502 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Studzian 296 37-200 Przeworsk PODKARPACKIE. Z firmą PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE FOLIA AUTO KOMIS HENRYK ŚWIST skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE FOLIA AUTO KOMIS HENRYK ŚWIST lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.