Raport o firmie

LABORATORIUM ANALITYCZNE ASTRA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Bema 8, 39-310 Radomyśl Wielki, PODKARPACKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8721042470
REGON 850399946
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 1996
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
LABORATORIUM ANALITYCZNE ASTRA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Powstała w 1996 roku. Forma prawna firmy LABORATORIUM ANALITYCZNE ASTRA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8721042470 , numer REGON 850399946 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Bema 8, 39-310 Radomyśl Wielki, PODKARPACKIE. Z firmą LABORATORIUM ANALITYCZNE ASTRA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy LABORATORIUM ANALITYCZNE ASTRA lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.