Raport o firmie

BOGDAN SOLIWODA ALFA TRANS

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Rozwojowa 8 07-210 Długosiodło, Stare Bosewo MAZOWIECKIE
Adres rejestrowy Ul. Rozwojowa 8 07-210 Długosiodło, Stare Bosewo MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7621021462
REGON 550015429
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1991
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
BOGDAN SOLIWODA ALFA TRANS to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Transport drogowy towarów. Powstała w 1991 roku. Forma prawna firmy BOGDAN SOLIWODA ALFA TRANS to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7621021462, numer REGON 550015429 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Rozwojowa 8 07-210 Długosiodło, Stare Bosewo MAZOWIECKIE. Z firmą BOGDAN SOLIWODA ALFA TRANS skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy BOGDAN SOLIWODA ALFA TRANS lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.