Raport o firmie

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WAVE NET PISKOR DANIEL

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Nienadówka 598 36-052 Nienadówka PODKARPACKIE
Adres rejestrowy Nienadówka 598 36-052 Nienadówka PODKARPACKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8133096078
REGON 691692646
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2002
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www: www.soknet.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WAVE NET PISKOR DANIEL to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Powstała w 2002 roku. Forma prawna firmy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WAVE NET PISKOR DANIEL to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8133096078, numer REGON 691692646 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Nienadówka 598 36-052 Nienadówka PODKARPACKIE. Z firmą FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WAVE NET PISKOR DANIEL skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WAVE NET PISKOR DANIEL lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.