Raport o firmie

INVEST TECHNIK S C

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Hieroglif 1D/3, 01-972 Warszawa, MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 1181986889
REGON 141779089
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2009
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
INVEST TECHNIK S C to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Powstała w 2009 roku. Forma prawna firmy INVEST TECHNIK S C to Spółka cywilna. Firma posiada numer NIP 1181986889 , numer REGON 141779089 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Hieroglif 1D/3, 01-972 Warszawa, MAZOWIECKIE. Z firmą INVEST TECHNIK S C skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy INVEST TECHNIK S C lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.