Raport o firmie

FIRMA HANDLOWO MARKETINGOWA ŁUKAWSKA LUCYNA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Ceglana 16 39-400 Tarnobrzeg PODKARPACKIE
Adres rejestrowy Ul. Ceglana 16 39-400 Tarnobrzeg PODKARPACKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8671194751
REGON 830304401
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1996
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FIRMA HANDLOWO MARKETINGOWA ŁUKAWSKA LUCYNA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Powstała w 1996 roku. Forma prawna firmy FIRMA HANDLOWO MARKETINGOWA ŁUKAWSKA LUCYNA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8671194751, numer REGON 830304401 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Ceglana 16 39-400 Tarnobrzeg PODKARPACKIE. Z firmą FIRMA HANDLOWO MARKETINGOWA ŁUKAWSKA LUCYNA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy FIRMA HANDLOWO MARKETINGOWA ŁUKAWSKA LUCYNA lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.