Raport o firmie

ADAM LISIECKI NEO BUD

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Piotrowska 6, 61-353 Poznań, WIELKOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7772686478
REGON 301464815
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2010
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: biuro@neo-bud.com.pl
www: www.neo-bud.com.pl/
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
ADAM LISIECKI NEO BUD to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Powstała w 2010 roku. Forma prawna firmy ADAM LISIECKI NEO BUD to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7772686478 , numer REGON 301464815 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Piotrowska 6, 61-353 Poznań, WIELKOPOLSKIE. Z firmą ADAM LISIECKI NEO BUD skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy ADAM LISIECKI NEO BUD lub wyślij wiadomość na adres e-mail biuro@neo-bud.com.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.