Raport o firmie

HONORATA KÓZKA STUDIO TAŃCA FREE MIND

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Ks. Juliana Chrościckiego 83/93, 02-414 Warszawa, MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 9291767879
REGON 080363163
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2009
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: honoratakozka@gmail.com
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
HONORATA KÓZKA STUDIO TAŃCA FREE MIND to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Powstała w 2009 roku. Forma prawna firmy HONORATA KÓZKA STUDIO TAŃCA FREE MIND to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 9291767879 , numer REGON 080363163 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ks. Juliana Chrościckiego 83/93, 02-414 Warszawa, MAZOWIECKIE. Z firmą HONORATA KÓZKA STUDIO TAŃCA FREE MIND skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy HONORATA KÓZKA STUDIO TAŃCA FREE MIND lub wyślij wiadomość na adres e-mail honoratakozka@gmail.com

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.