Raport o firmie

EMES BUD FIRMA BUDOWLANA MARIUSZ SOWA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Trzcinna 84 A 74-304 Nowogródek Pomorski ZACHODNIOPOMORSKIE
Adres rejestrowy Trzcinna 84 A 74-304 Nowogródek Pomorski ZACHODNIOPOMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5990113012
REGON 210457346
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1997
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
EMES BUD FIRMA BUDOWLANA MARIUSZ SOWA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Powstała w 1997 roku. Forma prawna firmy EMES BUD FIRMA BUDOWLANA MARIUSZ SOWA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5990113012, numer REGON 210457346 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Trzcinna 84 A 74-304 Nowogródek Pomorski ZACHODNIOPOMORSKIE. Z firmą EMES BUD FIRMA BUDOWLANA MARIUSZ SOWA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy EMES BUD FIRMA BUDOWLANA MARIUSZ SOWA lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Zobacz podobne firmy:
P P H U ASTOR
SIUTEK
EWA NIZIOŁ
Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.