Raport o firmie

WYNAJEM POKOI STEFANIA GAJDOWSKA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Wiosenna 14/1, 78-100 Kołobrzeg, ZACHODNIOPOMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 6711245325
REGON 331405350
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2014
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
WYNAJEM POKOI STEFANIA GAJDOWSKA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Powstała w 2014 roku. Forma prawna firmy WYNAJEM POKOI STEFANIA GAJDOWSKA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 6711245325 , numer REGON 331405350 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Wiosenna 14/1, 78-100 Kołobrzeg, ZACHODNIOPOMORSKIE. Z firmą WYNAJEM POKOI STEFANIA GAJDOWSKA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy WYNAJEM POKOI STEFANIA GAJDOWSKA lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.