Raport o firmie

GEODIGITALGPS RYSZARD PAŻUS

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Spychowska 13 01-142 Warszawa MAZOWIECKIE
Adres rejestrowy Ul. Spychowska 13 01-142 Warszawa MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5221322070
REGON 141178289
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2008
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
GEODIGITALGPS RYSZARD PAŻUS to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Powstała w 2008 roku. Forma prawna firmy GEODIGITALGPS RYSZARD PAŻUS to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5221322070, numer REGON 141178289 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Spychowska 13 01-142 Warszawa MAZOWIECKIE. Z firmą GEODIGITALGPS RYSZARD PAŻUS skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy GEODIGITALGPS RYSZARD PAŻUS lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.