Raport o firmie

AGNIESZKA KRYSTOSIAK TRADE CENTRE LA ROSA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Żeglugi Wiślanej 7 21 03-044 Warszawa MAZOWIECKIE
Adres rejestrowy Ul. Żeglugi Wiślanej 7 21 03-044 Warszawa MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7261705430
REGON 100019752
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2005
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www: www.bajkowaposciel.otwarte24.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
AGNIESZKA KRYSTOSIAK TRADE CENTRE LA ROSA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powstała w 2005 roku. Forma prawna firmy AGNIESZKA KRYSTOSIAK TRADE CENTRE LA ROSA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7261705430, numer REGON 100019752 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Żeglugi Wiślanej 7 21 03-044 Warszawa MAZOWIECKIE. Z firmą AGNIESZKA KRYSTOSIAK TRADE CENTRE LA ROSA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy AGNIESZKA KRYSTOSIAK TRADE CENTRE LA ROSA lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.