Raport o firmie

EMILIA NOWAK NOWAK EMILIA GALEO S C

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Nowa Wieś 5, 07-210 Długosiodło, MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7621730336
REGON 550657501
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 1998
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
EMILIA NOWAK NOWAK EMILIA GALEO S C to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Powstała w 1998 roku. Forma prawna firmy EMILIA NOWAK NOWAK EMILIA GALEO S C to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7621730336 , numer REGON 550657501 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Nowa Wieś 5, 07-210 Długosiodło, MAZOWIECKIE. Z firmą EMILIA NOWAK NOWAK EMILIA GALEO S C skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy EMILIA NOWAK NOWAK EMILIA GALEO S C lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.