Raport o firmie

FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Błękitna 3 42-262 Poczesna, Kolonia Poczesna ŚLĄSKIE
Adres rejestrowy Ul. Błękitna 3 42-262 Poczesna, Kolonia Poczesna ŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5731763382
REGON 240624890
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy: 48509 210977
Fax:
E-mail: oliwertransport@poczta.onet.pl
www: www.oliwertransport.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5731763382, numer REGON 240624890 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Błękitna 3 42-262 Poczesna, Kolonia Poczesna ŚLĄSKIE. Z firmą FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER lub wyślij wiadomość na adres e-mail oliwertransport@poczta.onet.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.