Raport o firmie

FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Kolonia Poczesna, Błękitna 3, 42-262 Poczesna, ŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5731763382
REGON 240624890
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: artur@oliwertransport.pl
www: www.oliwertransport.pl
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5731763382 , numer REGON 240624890 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Kolonia Poczesna, Błękitna 3, 42-262 Poczesna, ŚLĄSKIE. Z firmą FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy FIRMA TRANSPORTOWA OLIWER ARTUR GORZELAK OLIWER lub wyślij wiadomość na adres e-mail artur@oliwertransport.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.