Raport o firmie

FIRMA HANDLOWA PARTNER BOGDAN TRZCIŃSKI

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Pomorska 54 05-500 Piaseczno MAZOWIECKIE
Adres rejestrowy Ul. Pomorska 54 05-500 Piaseczno MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 1230112648
REGON 010689726
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1994
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FIRMA HANDLOWA PARTNER BOGDAN TRZCIŃSKI to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Powstała w 1994 roku. Forma prawna firmy FIRMA HANDLOWA PARTNER BOGDAN TRZCIŃSKI to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 1230112648, numer REGON 010689726 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Pomorska 54 05-500 Piaseczno MAZOWIECKIE. Z firmą FIRMA HANDLOWA PARTNER BOGDAN TRZCIŃSKI skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy FIRMA HANDLOWA PARTNER BOGDAN TRZCIŃSKI lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.