Raport o firmie

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA PSYCHIATRIA LEK INES SZCZEPAŃSKA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Józefa Szujskiego 66 10 33-100 Tarnów MAŁOPOLSKIE
Adres rejestrowy Ul. Józefa Szujskiego 66 10 33-100 Tarnów MAŁOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8731126725
REGON 120934474
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2014
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA PSYCHIATRIA LEK INES SZCZEPAŃSKA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Praktyka lekarska ogólna. Powstała w 2014 roku. Forma prawna firmy INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA PSYCHIATRIA LEK INES SZCZEPAŃSKA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8731126725, numer REGON 120934474 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Józefa Szujskiego 66 10 33-100 Tarnów MAŁOPOLSKIE. Z firmą INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA PSYCHIATRIA LEK INES SZCZEPAŃSKA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA PSYCHIATRIA LEK INES SZCZEPAŃSKA lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.