Raport o firmie

BRZOZOWSKI DAMIAN SŁONECZNA FARMA ZDROWIA I URODY

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Budy Lucieńskie 2, 09-500 Gostynin, MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 9710297020
REGON 610226597
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: slonecznafarma@gmail.com
www: www.slonecznafarma.com
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
BRZOZOWSKI DAMIAN SŁONECZNA FARMA ZDROWIA I URODY to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy BRZOZOWSKI DAMIAN SŁONECZNA FARMA ZDROWIA I URODY to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 9710297020 , numer REGON 610226597 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Budy Lucieńskie 2, 09-500 Gostynin, MAZOWIECKIE. Z firmą BRZOZOWSKI DAMIAN SŁONECZNA FARMA ZDROWIA I URODY skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy BRZOZOWSKI DAMIAN SŁONECZNA FARMA ZDROWIA I URODY lub wyślij wiadomość na adres e-mail slonecznafarma@gmail.com

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.