Raport o firmie

PROMEDIA MACIEJ MIŻEJEWSKI

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Żywiecka 20 6 30-427 Kraków MAŁOPOLSKIE
Adres rejestrowy Ul. Żywiecka 20 6 30-427 Kraków MAŁOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7961185866
REGON 350783092
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1995
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
PROMEDIA MACIEJ MIŻEJEWSKI to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Powstała w 1995 roku. Forma prawna firmy PROMEDIA MACIEJ MIŻEJEWSKI to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7961185866, numer REGON 350783092 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Żywiecka 20 6 30-427 Kraków MAŁOPOLSKIE. Z firmą PROMEDIA MACIEJ MIŻEJEWSKI skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy PROMEDIA MACIEJ MIŻEJEWSKI lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.