Raport o firmie

ALLES FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ANTONI PIŁATOWSKI

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Mrówna 8A 99-220 Wartkowice ŁÓDZKIE
Adres rejestrowy Mrówna 8A 99-220 Wartkowice ŁÓDZKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7261400883
REGON 471576117
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1997
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
ALLES FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ANTONI PIŁATOWSKI to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Powstała w 1997 roku. Forma prawna firmy ALLES FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ANTONI PIŁATOWSKI to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7261400883, numer REGON 471576117 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Mrówna 8A 99-220 Wartkowice ŁÓDZKIE. Z firmą ALLES FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ANTONI PIŁATOWSKI skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy ALLES FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ANTONI PIŁATOWSKI lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.