Raport o firmie

FORUM INICJATYW TWÓRCZYCH W PARZĘCZEWIE

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Ozorkowska 3, 95-045 Parzęczew, ŁÓDZKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7322118047
REGON 100614354
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2009
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: 48422997924
E-mail: kultura@foruminicjatyw.pl
www: www.foruminicjatyw.pl
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FORUM INICJATYW TWÓRCZYCH W PARZĘCZEWIE to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Powstała w 2009 roku. Forma prawna firmy FORUM INICJATYW TWÓRCZYCH W PARZĘCZEWIE to Samorządowa jednostka organizacyjna. Firma posiada numer NIP 7322118047 , numer REGON 100614354 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ozorkowska 3, 95-045 Parzęczew, ŁÓDZKIE. Z firmą FORUM INICJATYW TWÓRCZYCH W PARZĘCZEWIE skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową www.foruminicjatyw.pl firmy FORUM INICJATYW TWÓRCZYCH W PARZĘCZEWIE lub wyślij wiadomość na adres e-mail kultura@foruminicjatyw.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.