Raport o firmie

INVEST CIOŁEK JAROSŁAW

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Stara Wróblina 18, 21-421 Stara Wróblina, LUBELSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8251850444
REGON 060256454
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: ciolek.jaroslaw@interia.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
INVEST CIOŁEK JAROSŁAW to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy INVEST CIOŁEK JAROSŁAW to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8251850444 , numer REGON 060256454 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Stara Wróblina 18, 21-421 Stara Wróblina, LUBELSKIE. Z firmą INVEST CIOŁEK JAROSŁAW skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy INVEST CIOŁEK JAROSŁAW lub wyślij wiadomość na adres e-mail ciolek.jaroslaw@interia.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.